Zažijte romantickou dovolenou u Máchova jezera

Jaro je ideálním obdobím pro plánování letní dovolené. Pravděpodobně již víte, kdy dostanete dovolenou v práci či je vhodné si dovolenou v tomto období nahlásit. Lepší dříve, nežli později. Toužíte-li po dovolené v České republice, popřemýšlejte o Máchově jezeru.

Zamilujte se do Máchova kraje

Máchův kraj, tedy jihozápadní oblast Libereckého kraje, zvláště okolí Doks a Máchovo jezera, dostalo své přízvisko po známém literátovi. Právě ten se do tohoto kraje zamiloval a psal o něm v mnoha svých dílech. Ne náhodou si Mácha vybral právě tento kraj. Okouzlil ho svou jedinečnou atmosférou, krásnou přírodou a romantickými zákoutími.

Dovolená pro páry i celou rodinu

Dovolená v okolí Máchova jezera je vhodná nejen pro páry, ale i celou rodinu. Páry si zde užijí krásných západů slunce, jedinečných vycházek a romantické atmosféry v okolí. Rodiny s dětmi si zde užijí skvělé letní koupačky, rozlehlých pláží i nafukovacích atrakcí. Ideální místo na dovolenou téměř pro všechny letní nadšence.

Kde se ubytovat?

Otázkou zůstává, kde se ubytovat? Máchovo jezero ubytování vám nabízí komfortní ubytování v plně vybaveném rekreačním středisku. Chatová osada se nachází v prostředí borového lesa v těsné blízkosti Máchova jezera, ale i obce Staré Splavy či Doksy. Právě zde naleznete klid a příjemné prostředí uprostřed přírody. Díky blízkosti k Máchovu jezeru je toto ubytování ideální pro rodinnou i romantickou dovolenou. Ubytování naleznete v chatičkách. Areál rekreačního střediska je plně vybaven jídelnou s barem, sociálním zařízením, ohništěm, houpačkami, prolézačkami i pískovištěm. V okolí areálu na vás čeká i další sportovní a rekreační vyžití, například minigolf, trampolína, ale také šlapadla či loďky. Na své si zde tak přijdou i děti, které se snadno zabaví. Zažijte příjemnou dovolenou plnou aktivit, ale také odpočinku v blízkosti Máchova jezera.