UNIKONT poskytuje venkovní i vnitřní úklidovou techniku

Společnost UNIKONT poskytuje široké portfolio úklidové techniky předních světových výrobců. Řadí se mezi ně tyto značky – HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLI. Každý z modelů je vysoce kvalitní a poskytuje velmi snadnou obsluhu i údržbu. Díky těmto faktům patří všichni zástupci mezi efektivní a žádané stroje. Sortiment z nabídky se dělí na úklidovou techniku venkovní a vnitřní. Jednotlivé modely naleznete na webu https://www.unikont.cz/.

Venkovní úklidová technika

Tuto kategorii představují stroje pro údržbu komunikací Hako a Multicar, zimní a letní nástavby Epoke, Trilety, ABM Technolology, sekačky AS Motor, TIMAN a kloubové nakladače WILLE. Významnou část nabídky v oblasti komunální techniky společnosti Unikont Grup představují lehká užitková vozidla a nosiče nástaveb Multicar a všestranné nosiče nástaveb Hako Citymaster. Tato vozidla se stala, díky své mnohostrannosti využívání, neodmyslitelnými pomocníky během úklidu a údržby městských i obecních částí. Dokládají záruku špičkové německé kvality. Ta se odráží i v jejich oblibě. Oba druhy vozidel lze využít jak v komunální sféře, tak i v hospodářství odpadovém, stavebnickém průmyslu nebo třeba v zemědělství.

Velkou výhodu těchto vozidel představuje vysoká variabilita a univerzálnost. K volitelným nástavbám patří, kromě jiného, radlice, sypače, kartáče, kropičky, vodní cisterny nebo mycí lišty.

Vnitřní úklidová technika

Tento druh techniky představují, zametací a mycí stroje Hako, PowerBoss, Minuteman, profesionální vysavače Hako, Ghibli, Fantom, průmyslové vysavače Wieland a Ribo nebo univerzální mycí stroje Duplex. Společnost klade velký důraz na kvalitu dodaných strojů a svým zákazníkům poskytuje komplexní služby. Vnitřní úklidovou techniku využívají různé druhy obchodních řetězců, nadnárodní korporace, ale i malé firmy různých oborů.