Udělejte si radost novou dodávkou pro podnikání

Jezdíte starou dodávkou, na kterou se nemůžete spolehnout? Mít staré auto je nepříjemné, protože nikdy nevíte, kdy se porouchá, má větší spotřebu a také není vzhledově příliš atraktivní. Pokud cítíte, že je nejvyšší čas auto vyměnit, nekupujte si ojetý vůz, ale nový. Budete s ním mít jistotu, že je v tom nejlepším technickém stavu a bude vás skvěle reprezentovat. Jakou dodávku ale zvolit? Více značek nabízí užitkové vozy, ale výrazně mezi nimi vyčnívá Opel, který nabízí vysoce kvalitní dodávky za rozumné ceny.

Kde dodávky Opel pořídit?

Pokud vás zajímá prodej dodávek, obraťte se na specialistu na nasedniajed.cz. Zajistí vám širokou nabídku dodávek podle vašich specifikací, může jít o klasické furgony, ale také o valníky s plachtou nebo nástavby na míru. Většina lidí se děsí toho, že bude muset na nový vůz čekat. Zde ovšem máte výhodu, že jsou všechny vozy skladem, takže je můžete mít ihned. Pokud budete mít zájem o nástavbu na objednávku, bude vám dodána do 3-4 týdnů. Není zde žádné mýto, žádný tachograf a jelikož jde o vůz do 3,5 tuny, postačí vám k řízení řidičský průkaz skupiny B. Vůz si můžete vyzvednout osobně, ale po domluvě může být přivezen až k vám. Jestliže byste chtěli nástavbu, bude se vždy jednat o velmi kvalitní nástavbu. Ať už budete chtít prodlouženou kabinu, hydraulické čelo nebo třeba chladící skříň, zajisté budete spokojení.

Nejlepší je inspirace, pokud vás zajímá dodávky prodej, inspirujte se přímo na webu nasedniajed.cz. Můžete mít třeba valník s plachtou 8 palet nebo 10 palet. Z furgonů se vám nabízí Combo Van L2H1, Movano Van L2H2, Movano Van L3H2 a Vivaro Van L2H1. Rovněž se vám nabízí podvozek Opel Movano L3H1 a Opel Movano Eurobox. Ať už rozvážíte zboží, převážíte lidi, jezdíte se zásilkami nebo s materiálem, s novou dodávkou vám půjde práce mnohem lépe. Investice do spolehlivého vozu vám bude dělat radost každý den.