Problémy s parkováním vám pomůže řešit TOPZNAK

Problémy s parkováním musíme řešit téměř každý den. Parkování cizích vozidel na vyhrazeném místě mnohdy dopravní značky neřešení. Potřebujete zamezit parkování cizích osob na vyhrazených místech? Obraťte se na společnost Topznak. Ta vám zajistí parkovací sloupky a zábrany, které mohou být sklopné nebo pevné. Samozřejmostí je uzamykání sklopných zábran a motýlů. Jejich součást totiž tvoří cylindrický FAB zámek s klíči. Červená reflexní fólie má za úkol upozornit řidiče na jejich přítomnost. Vše potřebné naleznete na stránkách https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

Vlastnosti zábran a sloupků

Pro jejich výrobu se využívají různé druhy materiálů. Může to být žárový zinek, jehož předností je dobrá odolnost. Tu zajistí, kromě jiného, dvojitá protikorozní ochranná vrstva. Součástí komaxitových zábran je zase bílý práškový lak a jsou opatřené dvojí protikorozní ochranou. Obě varianty představují kvalitní druhy materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti zařízení.

Další nabídka společnosti TOPZNAK

Společnost nabízí pronájem, prodej nebo instalaci dopravního značení, potřebného příslušenství, dopravního zařízení, dopravních zrcadel, zpomalovacích a vodících prahů, retardérů, plastových svodidel nebo třeba lávek pro pěší. Podrobnou nabídku naleznete na webu topznak.cz.

Žádná pozemní komunikace se neobejde bez dopravních značek. I ty naleznete v nabídce společnosti. Vybrat si můžete z široké nabídky značek výstražných, zákazových a příkazových. Nechybí ani ty, které upravují přednost nebo značky informativní. Součástí některých jsou dodatkové tabulky. Samozřejmostí jsou i dopravní značky zvýrazněné. Pro výrobu všech značek byly použity nejmodernější materiály i technologie. Tato fakta jsou zárukou odolnosti a dlouhé životnosti.