Milujete Toskánsko? Pořiďte si zde vlastní nemovitost

Toskánsko – nádherná oblast střední části Itálie. Její pláže omývají vody Ligurského a Tyrhénského moře. Je to krajina, do které míří milovníci vína, neboť je produkcí tohoto lahodného moku proslavená. Kromě toho si na své přijdou také milovnici dobrého jídla, historie a umění. Turisty k návštěvám přímo lákají středověké vesničky, nekonečné lány vinic, olivové háje nebo aleje cypřišů. Pořiďte si Haus mit Meerblick in der Toskana a užívejte si nádhernou a slunečnou italskou atmosféru během celého roku, v klidu a soukromí.

Co navštívit v Toskánsku

Hlavním městem této nádherné oblasti je Florencie. Město je propojením bohaté kulturní historie a moderních dějin. Proslavila jej i celá řada módních značek, které se zde zrodily. Zavítat můžete do některé z místních galerií umění nebo do dílny původních řemesel. Vyhledávané jsou také zdejší historické a kulturní památky. Kromě toho město slouží jako výchozí bod pro další zajímavé výlety.

Když se řekne “Pisa”, každému z nás se určitě vybaví šikmá věž. I toto město se zajímavou stavbou patří do regionu Toskánska. Dalším zajímavým místem je město Siena, která se řadí mezi nejzachovalejší místa své doby. Toskánsko toho však svým návštěvníkům nabízí mnohem víc. Prohlédněte si nemovitosti v Toskánsku volné k prodeji, některou si vyberte a můžete si nádhernou atmosféru, kterou tato krajina v sobě ukrývá, užívat v klidu a soukromí svého vlastního bydlení.

ItalicaHomes nabídka nemovitostí v Itálii

Na portálu italicahomes.com naleznete italské nemovitosti, které si můžete zakoupit. Jedná se jak o byty, domy či luxusní vily u moře nebo domy rustico, tak i o objekty komerční. V nabídce naleznete také pozemky či farmy. Nemovitosti se nacházejí především právě v oblasti Toskánska, ale naleznete zde i objekty v jiných částech Itálie.