Jak se bydlí na stromě? Luxusně, vyzkoušejte Treehouse Ještěd

Když se mluví o pobytu na stromě, někdo si představí, jak spí na větvi nebo v narychlo vytvořeném bunkru na stromě. Na stromě je možné bydlet a to velmi luxusně, důkazem je ubytování v korunách stromů Treehouse Ještěd. Jde o luxusní domy na stromě, které se nenachází nikde jinde něž v čisté a krásné horské přírodě uprostřed lesa.

Proč vyzkoušet ubytování na stromě?

Ubytování na stromě je vhodné pro každého, kdo potřebuje na chvíli zmizet z dosahu stresu a všedního života. Většina z nás žije hektickým životem, honíme se za hmotnými statky, řešíme neustálé povinnosti, neustále nemáme čas a už ani nechápeme, co je v životě důležité. Ubytování v luxusním domě na stromě vám zajistí příjemné ubytování bez elektřiny a tím pádem i bez všech rušivých elementů. Na chvíli se zastavíte, budete mít konečně čas načerpat ztracenou energii, přemýšlet a uvědomit si, co je v životě skutečně důležité.

Dokonalý klid

Díky treehouse budete daleko od městského ruchu a užijete si dokonalý klid. Nikde neuvidíte auta ani paneláky, jen koruny stromů a možná i lesní zvěř. V okolí máte mnoho aktivit, v okolí domku můžete navíc grilovat, navštěvovat saunu, uvařit si kávu/čaj a mnoho dalšího. Jen si představte, že večer ležíte na terase v houpací síti a pozorujete hvězdnou oblohu jako nikdy předtím. Můžete do domku vyrazit sami, s vaším protějškem, přáteli nebo i s rodinou, jde o překrásný zážitek na celý život. Budete v korunách stromů a navíc budete mít úchvatný výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu. Samotné domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany. Pokud vás ubytování a stromě zajímá a chtěli byste se o něm dozvědět více informací, navštivte web Treehousejested.cz.