Fotopast je dokonalým špionážním zařízením pro každého

Jak monitorovat pohyb zvířat nebo lidí v určité oblasti, aniž by si toho kdokoliv všiml? Použijte fotopast. Dříve šlo o zařízení, které používali přírodovědci a zoologové pro sledování zvířat ve volné přírodě, používaná byla i špióny, policisty a dalšími složkami. Dnes jsou fotopasti snadno dostupné všem a jejich využití je především pro účely ochrany majetku kdokoliv je může nenápadně umístit na strom na svém pozemku, odkud budou nenápadně monitorovat každého vetřelce.

Objevte možnosti fotopastí

Fotopasti nejsou velké, obvykle nejsou o moc větší než digitální fotoaparát. Mají maskovaný vzhled a jsou přizpůsobené tomu, aby mohly spolehlivě fungovat na stromě po celý rok, za každého počasí i teploty. Vetřelce zaznamenají s pomocí PIR čidla, které reaguje na tepelný pohyb. Pokud si pořídíte kvalitní fotopast Bunaty, reaguje ve zlomku vteřiny, takže není možné záběru uniknout. Můžete si vybrat mez snímky, videem nebo obojím. Fotopast má neviditelný noční přísvit, takže fotky pořídí i za naprosté tmy. Může fungovat nonstop nebo v čase, který si sami určíte. Snímky se ukládají na paměťovou kartu a následně si je můžete prohlížet na LCD displeji fotopasti, případně si můžete fotopast propojit s počítačem nebo televizí.

Běžné fotopasti Bunaty vám umožní zpětné kontrolování záznamu, ale pokud chcete mít aktuální přehled nad děním na vašem pozemku, můžete si vybrat GSM fotopasti, které vám budou snímky ihned po pořízení odesílat na telefon formou MMS nebo na váš email. Můžete tak mít neustálý přehled, co se u vás děje a to i tehdy, když budete třeba na dovolené nebo v práci. Fotopasti jsou na baterie, nejste tedy omezeni v tom, kam je umístíte, můžete si jich na pozemek umístit klidně i více. Investice do fotopastí není vysoká a jejich přínos je nedocenitelný. Vyplatí se pořídit bezpečnostní prvek, který vám zajistí pocit bezpečí.