Dárkový poukaz na wellness pobyt

Chcete-li si udělat radost, nebo mile překvapit své děti, rodiče nebo přátele, rezervujte si pobyt zakoupením dárkového poukazu Augustian – Life. Strávíte příjemný čas naplněný odpočinkem a relaxací v Augustiniánském domě v Luhačovicích. Wellness pobyt si můžete užívat sami ve dvou po dva nebo i více dnů. Ve wellness centru budete hýčkáni jako královský pár a ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém klimatizovaném pokoji. Poukaz platí půl roku od data vystavení a v jeho ceně je zahrnutý i lázeňský poplatek.

Luhačovice

Původní a klidné městečko najdete ve Zlínském kraji v podhůří Bílých Karpat. Zdejší lázně jsou největší na Moravě a čtvrté největší v ČR. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest a nejznámějším pramenem je Vincentka. Luhačovice jsou jedinečné v každé roční době a okouzlí vás jak zdejší architektura, tak příroda. Ve městě se nachází velké množství kaváren, vináren, restaurací a cukráren. Jezdí se sem nejen za odpočinkem a léčením, ale i kvůli turistice. V okolí jsou vytvořeny speciální okruhy, které nabízejí nádherné přírodní scenérie.

Co obnáší wellness pobyt?

Pořídíte-li si poukaz na dvoudenní pobyt, budete mít zaplacen uvítací nápoj v lobby baru. Každý pokoj je klimatizován a vybaven vlastním sociálním zařízením, pohodlným nábytkem a k dispozici je i WIFI. Pokoj si můžete sami vybrat. Ráno si pochutnáte na bohaté snídani, při které se budete moci kochat výhledem do zahrady plné zeleně. V ceně poukazu je dále odpolední občerstvení v lobby baru v době od 14 do 16 hodin. Večeře je servírovaná a vybrat si můžete ze tří chodů včetně čerstvého salátového baru. V restauraci se podávají čerstvé kvalitní pokrmy, jejichž složení odpovídá sezónnosti. Pokud přijedete autem, je parkování zajištěno v areálu hotelu.

Wellnes centrum

Po celou dobu pobytu budete mít zajištěn neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie. Wellness centrum budete moci využít i v den odjezdu, a to do 12 hodin. Na pokoji budete mít župan a pantofle. Kromě koupání v bazénu a užívání si ve vířivce, budete mít 2x masáž „6 smyslů“ po 50 minutách. V Luhačovicích si užijete díky harmonickému spojení relaxace a rodinné atmosféry v příjemném a klidném prostředí Augustiniánského domu.