Chcete odletět z Katowic? Zajistěte si parkování na letišti

Polsko má mnoho půvabů a pro Čechy jde o oblíbené místo pro výlety a dovolené. Mnoho Čechů zde dokonce i žije, pracuje nebo zde má příbuzné. Je zde mnoho známých měst a jedním z nich jsou Katowice, které nalezneme na jihu země. Žije zde téměř 300 tisíc lidí a i když je to poměrně mladé město, má mnoho půvabů. Skvělé je, že je zde mezinárodní letiště, takže toto město nabízí snadnou možnost spojení tou nejrychlejší cestou.

Jak vyřešit parkování na letišti?

Na letiště je vždy potřeba se nějak dostat a jako nejjednodušší řešení se obvykle nabízí vlastní vůz. Dojet na letiště zvládne každý, ale co parkování? Parkování na letišti v Katowicích nemusí být pro každého jednoduché. Samotné letiště má parkovací místa, ale velmi obsazená a drahá. Přímo v blízkosti letiště se nachází větší množství parkovišť, která můžete využít. Nejedná se otevřená parkoviště, ale o hlídaná a oplocená parkoviště, kam se nikdo cizí nedostane. Jak si zde místo na parkování zajistit?

Využívá se k tomu online parkovací systém Parklot. Jeho použití je velmi snadné a zvládne ho každý. Stačí navštívit webové stránky Parklot.cz. Zde se nachází formulář, ve kterém zvolíte preferované letiště a následně čas a datum odjezdu a příjezdu. Po potvrzení formuláře se vám zobrazí všechna volná parkovací místa a u nich i celková cena za parkování. Místo si vyberete a zarezervujete. Následně se v daný den na parkoviště vypravíte a zaparkujete na něm svůj vůz, bez parkovacího lístku s ním nikdo neodjede. Jak se ale dostanete na letiště? Nebojte, vyzvedne vás zde pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás doveze až přímo na letiště. Celý proces od rezervace až po zaparkování je velmi jednoduchý. Systém Parklot vám výrazně usnadní cestování. Skvělé je, že ho můžete používat nejen v Polsku, ale i na mezinárodních letištích v Čechách a v dalších zemích.