Autoservis podle představ motoristů

Osobní automobil již dávno není pouze známkou luxusu, ale stal se předmětem denní potřeby. Jeho služby využívá drtivá většina domácností k ježdění do zaměstnání, k vožení dětí do škol a do kroužků, využíváme ho k nákupům, k cestám za zábavou i na výlety. Proto je jakákoliv závada, která vyřadí auto z provozu citelným zásahem do života rodiny. Představa, že necháme auto delší dobu v autoservisu je pro většinu z nás nemyslitelná. Ovšem pokud se jedná o seřízení geometrie náprav, plnění klimatizace, výměnu provozních náplní nebo pneumatik či jiné drobné opravy, tak toto vše provádí Autoservis Hlučín na počkání.

Co autoservis nabízí?

S drobnými závadami na svém autě se můžete dostavit kdykoliv i bez objednání. Na opravu si počkáte v příjemném prostředí autoservisu a po krátké době můžete odjet. Pokud jde o složitější opravy, je třeba se objednat buď telefonicky, nebo při krátké osobní návštěvě. Automechanici vozidlo prohlédnou a na základě zjištění rozsahu závad připraví autoservis rozpočet opravy. Pokud by se v průběhu oprav zjistila nutnost navýšení dohodnuté ceny, je zákazník uvědoměn telefonicky a teprve po jeho souhlasu se přistoupí k provedení oprav.

Další služby

Stále oblíbenější službou autoservisu Hlučín je příprava vozidel na kontrolu v STK. Automechanici se zaměřují na obvyklé závady, ale prohlédnou i celkový stav vozidla. Majitel se může do STK vydat v klidu a bez stresu, že by jeho auto prohlídkou neprošlo. Součástí prohlídky v autoservisu je i kontrola emisí. Další stále častější službou je výměna nebo oprava čelního skla.

Nadstandardní služby

S rostoucím počtem motorových vozidel stoupá i počet jejich krádeží. Proto se majitelé automobilů zajímají o zabezpečovací zařízení. Autoservis Hlučín jim vychází vstříc a provádí montáž zámků řazení od firmy Misterlock. Skvělým pomocníkem při vyhledávání odcizeného vozidla je systém Sherlock. Zájemci si mohou nechat namontovat tažné zařízení, které je výrobkem firmy Bosal. Autoservis Hlučín také nabízí výměnu či prodej pneumatik. Nabízí pneumatiky všech druhů a typů od renomovaných značek až po nejlevnější pneumatiky.