Akat pension Praha

Sehnat jednorázové nebo i dlouhodobější ubytování v Praze je mnohdy těžkým oříškem. Zvláště, když chcete být co nejblíže centru, ale zároveň nebýt rušeni pouličním ruchem. Takové přání je přesto splnitelné a všechny tyto požadavky vám splní Akat Pension v Praze 5. Díky svému strategicky výhodnému umístění je toto ubytovací zařízení ideálním útočištěm pro turisty, pro lidi na služební cestě, ale i pro sportovní týmy. Akat Pension totiž tvoří klasický hotel a skromnější ubytování ve stylu hostelu.

Výhody umístění pensionu

Pro všechny ubytované je velkou výhodou dostupnost všech typů pražské hromadné dopravy, která vás zaveze do centra, na letiště nebo za Prahu. V bezprostřední blízkosti pensionu Akat je stanice metra Anděl, stejně tak zastávka tramvaje a autobusů. Je zde rovněž vlakové a autobusové nádraží. Pokud byste přijeli vlastním nebo služebním autem, není problém s parkováním, které najdete přímo v objektu hotelu. Po předchozí rezervaci zde mohou zaparkovat i zájezdové autobusy sportovních či školních výprav.

Jaké ubytování v penzionu najdete?

Pension Akat v Praze 5 nabízí dvě kategorie ubytování. V obou případech zde najdete vysokou kvalitu, maximální pohodlí, ale i přijatelné ceny. Pro náročnější klientelu je k dispozici hotel, skromnější podmínky turistům, sportovcům nebo dětem na školním výletě poskytuje hostelový typ ubytování.

Hotel

V hotelovém typu je hostům k dispozici celkem 18 pohodlných pokojů. Hotel je ideální pro krátkodobý i několikadenní pobyt v Praze. Hosté zde najdou komfort, který v každém pokoji představuje vlastní sociální zařízení, LCD televizor, židle, stolek, šatní skříň či fén v koupelně. Vybrat si můžete mezi jednolůžkovými, dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji.

Hostel

Pokoje v hostelu jsou vhodné zejména pro sportovní týmy, které přijedou do Prahy ke svým zápasům a potřebují být pohromadě. Hostel v Praze nabízí 32 pokojů s celkovou kapacitou sto osob. Ke společným poradám nebo zábavě slouží těmto kolektivům nekuřácký salonek v restauraci nebo při hezkém počasí zahrádka.