Karlštejn – místo, kudy procházela historie. Kde se ubytovat?

Víte o tom, že po návštěvě jedné z našich nejkrásnějších památek si můžete užít také příjemný pocit z ubytování v historické budově, v jejímž areálu vás překvapí nečekaná setkání? Co je pro vás přichystáno?

Ubytování na Karlštejně

Hotely u Karlštejna vás mile překvapí již při vstupu. Nejen, že se budete nacházet v místě s dlouholetou historií, ale dokonce si můžete užít ten pocit z pobytu v historickém mlýnu. To vše s výhledem na jez řeky Berounky. A jdeme na překvapení – jako první na zahradě hotelu zjistíte, že jste v té nejlepší zvířecí společnosti. Uvnitř hotelu si pak můžete po celém dni plném zážitků vychutnat pobyt v relaxačním centru se saunou, vířivkou a fitness.

Nezapomenutelná atmosféra

Ubytování na Karlštejně je tou nejlepší volbou. Nekuřácké pokoje s klimatizací, internetem, a vynikající speciality v hotelové restauraci vás nenechají na pochybách, že jste si vybrali správně. A to nejlepší teprve přijde – venkovní areál hotelu je přímo stvořen pro příjemné posezení plné klidu a romantiky. Nabízí totiž posezení na rozlehlém ostrově s krásným altánkem, grilem a párty stanem. Nadchlo vás toto místo a přáli byste si v něm uskutečnit další aktivity?

Místo pro setkání

Svatby, konference, oslavy promocí, firemní večírky, setkání s obchodními partnery nebo přáteli – to vše se dá v klidném a dokonale připraveném prostoru hotelu realizovat. Už se také těšíte, až si důležité životní události prožijete v krásném a příjemném prostředí? Není vám lhostejné, kde se odehrávají vaše obchodní jednání? Zvolte místo, které všechny naladí na tu správnou vlnu.

Místo, kudy procházela historie naší země. A také místo, kde je současnost klidnou a relaxační jistotou. Vítejte na Karlštejně! Už víte, jaký z pokojů si zarezervujete?