Jak podpořit emoční stabilitu a uzemnit se? Zkuste léčivé kameny

Nejznámějším posilovačem emocí je měsíční kámen. Má schopnost vyvažovat emoce, zlepšit soustředění a odpovídá mimo jiné také životním cyklům. Traduje se, že posiluje spojení s ženským božstvím, zvyšuje duchovní zvídavost, odevzdanost, přijetí a trpělivost.

Jak s ním pracovat?

Držte kousek měsíčního kamene nad kořenovou čakrou asi 60 sekund a zhluboka dýchejte. Představujte si, jak jasně červeně září. Jakoukoliv špatnou energii vyšlete ze středu čakry. Cítíte, jak se pohybuje po vašich nohách a chodidlech ven do země?

Přesuňte kámen nahoru do sakrální čakry a tento postup opakujte a pokračujte stejnou vizualizací. Na čakře solar plexu si pro změnu vizualizujte žlutou, na srdeční čakře zelenou, na krční čakře světle modrou, na čakře třetího oka indigovou a na korunní čakře fialovou.

Po dokončení se třikrát nadechněte a zase vydechněte. Měsíční kámen, někdy také nazývaný hecatolit, je součástí nerostů a lze ho nalézt po celém světě – od USA přes Austrálii po Madagaskar až po rakouské Alpy. Sbírku můžete dále rozšířit třeba také o sluneční kámen.

Obsidián a jeho využití ve vaší duchovní praxi

Černý obsidián je vynikající volbou, pokud potřebujete uzemnění. Nabízí uklidňující a pozitivní energii, která vám může pomoci najít perspektivu a zůstat v naději. Pomáhá také k lepšímu soustředění, pocitu přítomnosti, čištění energie a připojení se k Zemi a vlastnímu tělu.

Jak používat?